Akce centra

V červenci a v srpnu letošního roku Vám znovu nabídneme příměstské tábory pro děti, pokud to situace s koronavirem dovolí a věříme, že budete naší nabídkou potěšeni. Na tábory se můžete předběžně hlásit od měsíce května.

Andělky

06.02.2020

Více informací a registrace:
E-mail: barbora.blehova@andelky.cz

Úkolem kroužku je zdokonalovat jemnou motoriku, vytvářet nejrůznější dílka a při tom poznávat různé výtvarné techniky. Děti se seznámí například s malbou, kresbou, malováním na sklo, výrobou nejrůznějších koláží, aj. a rozšíří si možnosti výtvarného vyžití a projevu.


Cvičení pro seniory udržuje vitalitu a fyzickou kondici na přiměřené úrovni, pomáhá a načerpat novou energii.
Naše cvičení neprobíhá formou intenzivního posilování, jako je tomu u mladší generace. Cvičí se při klidné hudbě, neběhá se a neskáče. Cvičení mírnou formou posiluje celé tělo a napomáhá obnovit původní pružnost zkrácených svalů.
Do lekcí...

Cvičení aerobiku dětem zlepšuje kondičku, vytrvalost a výkonnost. Aerobik zároveň znamená nabídnout dětem dobrý základ všestrannosti pro jiné sporty.

Mateřská škola Předboj je školkou spolupracující s Mensou ČR. Při této příležitosti byl založen klub, ve kterém přivítáme každé dítě, které má zájem o deskové a logické hry, hlavolamy, šifry, kvízy aj.

Úkolem kroužku je rozvíjet jemnou motoriku, fantazii dětí, prostorovou představivost, trpělivost a posílení sebevědomí dítěte.

Naše mateřská škola myslí i na naše seniory v obci, proto Vám nabízíme, ve spolupráci s firmou, která k nám dováži stravu, od měsíce února 2020 obědy i pro Vás.